We Are 1
We Are 2
We Are 3
We Are 4

Raksmar Madencilik

Türkiye'nin yüksek kapasiteli mermer üreticisi

Geniş Yurtiçi ve Yurtdışı müşteri ağıyla RAKSMAR doğal taşta maksimum kaliteyi sağlamakta kendini sorumlu kılar.

Raksmar Madencilik 2007 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, 28 ülkeye ihracat yapmaktadır. Marmara Adası ve Konya'da bulunan mermer ocaklarımızdan başlıca marmara beyazı, marmara ekvator ve traverten ürünler çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bej, kahverengi, siyah ve egzotik renklerde de ürünlerimiz mevcuttur. İstanbul fabrikamız ve anlaşmalı olarak çalıştığımız fabrikalarla size mermer sektöründe maksimum kaliteyi ve profesyonelliği bir arada sunuyoruz.

200000 m2 yüzölçümüne sahip Konya ocağımızdan aylık 4500m3 traverten block üretimi yapılmaktadır. 40000 m2 yüzölçümüne sahip Marmara ocağımızda ise aylık 1000m3 mermer blok üretimi yapılmaktadır. Kaliteli rezervlere ve yüksek blok stoğuna sahip ocaklarımızdan aylık ortalama 2400m3 traverten, 700m3 mermer bloklarını başta Amerika ve Çin olmak üzere 28 ülkeye ihracat yapmakta olan Raksmar, Türkiye pazarında da kalite ve hizmet anlayışından taviz vermeden, mermer endüstrisinin standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Türkiye genelinde birçok fabrika ile çalışmamızın yanında İstanbul, Ümraniye Yenidoğan'da bulunan fabrikamız 18000m2 içerisinde 2100m2 kapalı alanda üretim yapmakta olup, bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarının beyesine sunmaktadır.

Yaklaşık 30 yılı üretim yapan firmamız 2007 yılı itibariyle proje işlerinde sadece üretici olarak değil aynı zamanda da uygulamalı işlerde yapmaya başlamıştır. Çoğunlukla yurtdışı projeleri yapmakta olup, yurtiçinde de birçok projede de yer almıştır.